Menu
A+ A A-

• Odsłony: 4308

Anna ŁukasiakSylwia ZaboklickaW dniach 15 - 16 kwietnia 2011 roku w Janowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorek w zapasach kobiet. Zawodniczki z mazowieckich klubów zapaśniczych wywalczyły na tych zawodach dwa medale. Anna Łukasiak z AZS-AWF Warszawa zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii wagowej do 48 kilogramów, a Sylwia Zaboklicka z WLKS Siedlce Iganie Nowe zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski w kategorii wagowej do 51 kilogramów. W klasyfikacji klubowej Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Siedlce Iganie Nowe zajął drugie miejsce.

Miejsca medalowe wywalczone przez zawodniczki klubów zapaśniczych z terenu województwa mazowieckiego:

MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK
  • Łukasiak Anna - I miejsce w kat. wagowej do 48 kg (AZS-AWF Warszawa)
  • Zaboklicka Sylwia - II miejsce w kat. wagowej do 51 kg (WLKS Siedlce Iganie Nowe)

Z mazowieckich klubów w Mistrzostwach Polski Seniorek wzięły udział następujące kluby: WLKS Siedlce Iganie Nowe (10 zawodniczek) - 2 miejsce w klasyfikacji klubowej, AZS-AWF Warszawa (5 zawodniczek) - 5 miejsce i WKS Gwardia Warszawa (1) - 22 miejsce.
W zawodach wzięło udział 82 zawodniczki z 25 klubów.

Gratulacje dla naszych zawodniczek i ich trenerów.