Menu
A+ A A-

  • Odsłony: 5794

W-MOZZDnia 10 stycznia 2011 roku nastąpiło uruchomienie oficjalnej strony internetowej Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Zapaśniczego. Na stronie będą umieszczane wszystkie informacje związane z działalnością Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Zapaśniczego oraz inne informacje związane z zapasami i sportem.

 Między innymi będą to:

  • kalendarz imprez W-MOZZ
  • komunikaty organizacyjne zawodów organizowanych przez W-MOZZ
  • wyniki zawodów organizowanych przez W-MOZZ
  • wykazy sędziów powołanych na zawody organizowane przez W-MOZZ
  • informacje o zawodach zapaśniczych organizowanych na terenie województwa mazowieckiego
  • wyniki reprezentantów mazowieckich klubów na zawodach krajowych i międzynarodowych
  • ważne komunikaty Zarządu W-MOZZ

Zwracamy się z prośba do wszystkich klubów zapaśniczych z terenu województwa mazowieckiego do zapoznawania się z komunikatami umieszczanymi na stronie.
Kluby organizujące zawody z kalendarza W-MOZZ prosimy o nadsyłanie komunikatów organizacyjnych i komunikatów końcowych, celem umieszczenia ich w kalendarzu imprez oraz dodania informacji o danych zawodach.
Bardzo prosimy tez o nadsyłanie informacji z zawodów międzynarodowych i krajowych w których biorą udział zawodnicy mazowieckich klubów, a w szczególności zdjęć z zawodów i dekoracji, celem dodawania ich do artykułów o danych zawodach i wydarzeniach na oficjalny adres e-mail W-MOZZ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tylko dzięki Państwa współpracy strona W-MOZZ będzie mogła się należycie rozwijać i spełniać oczekiwania środowiska zapaśniczego z województwa mazowieckiego.

Wszelkie uwagi, chęć współpracy przy redagowaniu strony oraz  inne sugestie co do zwartości strony proszę kierować do administratora witryny Artura Albinowskiego.

Za wszystkie uwagi, propozycję i pomoc w prowadzeniu strony, z góry dziękujemy.

UWW  PZZ MSiT MUW UMW LZS Polska Federacja Sportu Młodzieżowego

Dane kontaktowe


ul. Komorska 54/3
04-161 Warszawa
 
tel. 22 827 27 28
604 226 839

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem