Menu
A+ A A-

  • Odsłony: 1636

Strona www W-MOZZDnia 10 stycznia 2016 roku nastąpiła aktualizacja oficjalnej strony internetowej Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Zapaśniczego. Aktualizacja była podyktowana dostosowaniem strony do aktualnych wymagań, została zbudowana od nowa z wykorzystaniem istniejących danych.
Dodano między innymi możliwość wyboru trzech schematów kolorów (niebieski, pomarańczowy i zielony), wyboru dwóch rodzajów tła lub braku tła strony (wyboru ustawień dokonujemy w prawym dolnym rogu strony). Prawiono również wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych.

Zwracamy się z prośba do wszystkich klubów zapaśniczych z terenu województwa mazowieckiego do zapoznawania się z komunikatami umieszczanymi na stronie.
Kluby organizujące zawody z kalendarza W-MOZZ prosimy o nadsyłanie komunikatów organizacyjnych i komunikatów końcowych, celem umieszczenia ich w kalendarzu imprez oraz dodania informacji o danych zawodach.
Bardzo prosimy też o nadsyłanie informacji z zawodów międzynarodowych i krajowych w których biorą udział zawodnicy mazowieckich klubów, a w szczególności zdjęć z zawodów i dekoracji, celem dodawania ich do artykułów o danych zawodach i wydarzeniach na oficjalny adres e-mail W-MOZZ.

Tylko dzięki Państwa współpracy strona W-MOZZ będzie mogła się należycie rozwijać i spełniać oczekiwania środowiska zapaśniczego z województwa mazowieckiego.

Wszelkie uwagi, chęć współpracy przy redagowaniu strony oraz  inne sugestie co do zwartości strony proszę kierować do administratora witryny Artura Albinowskiego.

Za wszystkie uwagi, propozycję i pomoc w prowadzeniu strony, z góry dziękujemy.

Strona W-MOZZ - niebieski schemat kolorów i tło z logiem W-MOZZ
Strona W-MOZZ - niebieski schemat kolorów i tło z logiem W-MOZZ

Strona W-MOZZ - pomarańczowy schemat kolorów i tło z logiem zapaśników
Strona W-MOZZ - pomarańczowy schemat kolorów i tło z logiem zapaśników

Strona W-MOZZ - zielony schemat kolorów i brak tła (tło jednobarwne)
Strona W-MOZZ - zielony schemat kolorów i brak tła (tło jednobarwne)

UWW  PZZ MSiT MUW UMW LZS Polska Federacja Sportu Młodzieżowego

Dane kontaktowe


ul. Komorska 54/3
04-161 Warszawa
 
tel. 22 827 27 28
604 226 839

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem