Menu
A+ A A-

• Odsłony: 3818

LZSW dniach od 4 do 6 marca 2011 roku w Stargardzie szczecińskim odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe Kadetek i Juniorek w zapasach kobiet. Zawodniczki z mazowieckich klubów zapaśniczych wywalczyły na tych zawodach osiem miejsc medalowych, a Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Siedlce Iganie Nowe zajął 3 miejsce w klasyfikacji klubowej.

Miejsca medalowe wywalczone przez zawodniczki klubów zapaśniczych z terenu województwa mazowieckiego:

KADETKI
  • Święcka Katarzyna - I miejsce w kat. wagowej do 43 kg (WLKS Siedlce Iganie Nowe)
  • Michalak Monika - II miejsce w kat. wagowej do 70 kg (WLKS Siedlce Iganie Nowe)
    JUNIORKI
  • Olszewska Katarzyna - I miejsce w kat. wagowej do 44 kg (WLKS Siedlce Iganie Nowe)
  • Grabarczyk Dominika - III miejsce w kat. wagowej do 48 kg (WLKS Siedlce Iganie Nowe)
  • Tkaczuk Jolanta - III miejsce w kat. wagowej do 51 kg (WLKS Siedlce Iganie Nowe)
  • Urban Izabela - III miejsce w kat. wagowej do 55 kg (WLKS Siedlce Iganie Nowe)
  • Gil Natalia - II miejsce w kat. wagowej do 59 kg (MULKS Platan Borkowice)
  • Dąbrowska Aleksandra - III miejsce w kat. wagowej do 59 kg (WLKS Siedlce Iganie Nowe)

Z mazowieckich klubów w zawodach wzięły udział następujące kluby: WLKS Siedlce Iganie Nowe (15 zawodniczek) - 3 miejsce w klasyfikacji klubowej i MULKS Platan Borkowice (1) - 16 miejsce.
Województwo mazowieckie zostało sklsyfikowane na trzeciej pozycji w klasyfikacji województw.
W zawodach wzięły udział 133 zawodniczki z 25 klubów.

Gratulacje dla naszych zawodniczek i ich trenerów.